Lista produktów producenta: Ursus

Firma Ursus jest polską firmą z tradycjami. Produkowane przez Ursusa maszyny to efekt połączenia doświadczenia z najnowocześniejszymi technologiami.

Sztandarowymi produktami Ursusa są ciągniki z powodzeniem wykorzystywane w rolnictwie, sadownictwie i gospodarce komunalnej.

W ofercie produktowej Ursusa znajdują się również maszyny i urządzenia w linii zielonek, słomy i siana, nawożenia, transportu i produkcji biomasy.

Firma Ursus jest polską firmą z tradycjami. Produkowane przez Ursusa maszyny to efekt połączenia doświadczenia z najnowocześniejszymi technologiami.


Sztandarowymi produktami Ursusa są ciągniki z powodzeniem wykorzystywane w rolnictwie, sadownictwie i gospodarce komunalnej.


W ofercie produktowej Ursusa znajdują się również maszyny i urządzenia w linii zielonek, słomy i siana, nawożenia, transportu i produkcji biomasy.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
 • Uniwersalna koparko-ładowarka zawieszana Ursus Mikrus 1/7/7T/12/12T montowana na trzypunktowym układzie zawieszenia narzędzi

 • Owijarka do bel Ursus Z-586  jest nowoczesną maszyną zaczepianą do ciągnika, która dzięki przedniemu załadunkowi bel porusza się za prasą zwijającą. Bela może być owijana podczas jazdy. Owijarka wyposażona jest w stawiacz bel, przestawiany hydraulicznie dyszel i oświetlenie drogowe. 

 • Platforma do bel Ursus T-655 przeznaczona jest do transportu bel słomy: przy złożonych przystawkach bocznych 22 bele słomy w dwóch rzędach, przy rozłożonych przystawkach bocznych 33 bele słomy w trzech rzędach – tylko poza drogami publicznymi.

 • Prasa zwijająca łańcuchowa Ursus Z-543/A przeznaczona do zbioru materiałów słomiastych o wilgotności do 25% z wałów o szerokości 190 cm oraz podsuszonej zielonki o wilgotności 40-60% z przeznaczeniem na sianokiszonkę.

 • Prasa zwijająca Ursus Z-597 przeznaczona do zbioru podsuszonej zielonki o wilgotności 40-60% z przeznaczeniem na sianokiszonkę oraz materiałów słomiastych o wilgotności do 25% z wałów o szerokości 216 cm. Materiał zwijany jest w bele o średnicy 120 cm.

 • Konstrukcje wsporcze przednie Trzypunktowego Układu Zawieszenia TUZ Ursus 2T lub  TUZ Ursus 4T dostępne do ciągników wszystkich marek

 • Przyczepa skorupowa tandem kamieniarka Ursus T-623 12 ton przystosowana do transportu przedmiotów o dużym nacisku punktowym na podłogę skrzyni - między innymi kamieni, głazów, pojazdów o podwoziu gąsienicowym, a także materiałów sypkich i objętościowych. 

 • Pług odśnieżny składany hydraulicznie Ursus PDZ 22/24/28/30 ruchome skrzydła o zmiennej geometrii umożliwiają płynne ustawienie pługa za pomocą siłowników hydraulicznych. W zależności od modelu szerokość odśnieżania wynosi 2 - 2,7 m. Pług może pracować w trybie "łyżka" - przepychanie śniegu "dziobowy" - przebijanie się przez zaspy lewo- lub prawostronny

 • Rozrzutnik obornika, torfu i kompostu 10 ton jednoosiowy Ursus N-265 idealny do średnich i dużych gospodarstw, produkowany jest w wersji z adapterem  pionowym dwubębnowym, z hydraulicznym napędem przenośnika podłogowego. Rozrzutnik obornika jest w pełni przystosowany do transportu po drogach publicznych, po zdemontowaniu adaptera - również zielonek i...

 • Rozrzutnik obornika, torfu i kompostu 10 ton tandem Ursus N-265 idealny do średnich i dużych gospodarstw, produkowany jest w wersji z adapterem  pionowym dwubębnowym, z hydraulicznym napędem przenośnika podłogowego. Rozrzutnik obornika jest w pełni przystosowany do transportu po drogach publicznych, po zdemontowaniu adaptera - również zielonek i płodów...

 • Rozrzutnik obornika, torfu i kompostu 4,5 tony Ursus N-228 idealny do małych i średnich gospodarstw, współpracuje z ciągnikami wyposażonymi w dolny zaczep transportowy typu „hitch", produkowany jest  w wersji z adapterem poziomym dwubębnowym i mechanicznym napędem przenośnika podłogowego. Rozrzutnik obornika jest w pełni przystosowany do transportu po...

 • Rozrzutnik obornika, torfu i kompostu 6 ton Ursus N-218/N-218P idealny do małych i średnich gospodarstw, produkowany jest w wersji z adapterem poziomym dwubębnowym lub pionowym czterobębnowym, a napęd przenośnika podłogowego może być mechaniczny lub hydrauliczny. Rozrzutnik obornika jest w pełni przystosowany do transportu po drogach publicznych.

 • Rozrzutnik obornika, torfu i kompostu 8 ton tandem Ursus N-266 idealny do średnich i dużych gospodarstw, posiada drewnianą konstrukcję burt i podłogi, adapter pionowy czterobębnowy ślimakowy, z hydraulicznym napędem przenośnika podłogowego. Rozrzutnik obornika jest w pełni przystosowany do transportu po drogach publicznych, po zdemontowaniu adaptera -...

 • Ciągnik rolniczy Ursus C-3102 102 KM to podstawowy ciągnik rolniczy, transportowy lub komunalny. Bogate wyposażenie podstawowe i dodatkowe ciągnika spełni każde oczekiwania.

 • Ciągnik rolniczy Ursus C-3110 110 KM to podstawowy ciągnik rolniczy, transportowy lub komunalny stosowany również z powodzeniem w sadownictwie. Bogate wyposażenie podstawowe i dodatkowe ciągnika spełni każde oczekiwania.

 • Ciągnik rolniczy Ursus C-3110 HL 110 KM to podstawowy ciągnik rolniczy, transportowy lub komunalny stosowany również z powodzeniem w sadownictwie. Skrzynia przekładniowa 24x24 z rewersem elektrohydraulicznym oraz udźwig podnośnika 4400 kg. Bogate wyposażenie podstawowe i dodatkowe ciągnika spełni indywidualne wymagania.

 • Ciągnik rolniczy Ursus C-3110 Power 110 KM to podstawowy ciągnik rolniczy, transportowy lub komunalny stosowany również z powodzeniem w sadownictwie. Skrzynia przekładniowa 24x24 z rewersem elektrohydraulicznym oraz udźwig podnośnika 4400 kg. Bogate wyposażenie podstawowe i dodatkowe ciągnika spełni każde oczekiwania.

 • Ciągnik rolniczy Ursus C-3150 150 KM to duży i mocny główny ciągnik rolniczy, transportowy lub komunalny. Bogate wyposażenie podstawowe ciągnika spełni każde oczekiwania.

 • Ciągnik rolniczy Ursus C-350 50 KM jest idealny do zastosowań w rolnictwie, sadownictwie i gospodarce komunalnej. Szeroki wachlarz opcji dostosuje ciągnik do indywidualnych wymagań.

 • Ciągnik rolniczy Ursus C-360 58 KM jest idealny do zastosowań w rolnictwie, sadownictwie i gospodarce komunalnej. Szeroki wachlarz opcji dostosuje ciągnik do indywidualnych wymagań.

 • Ciągnik rolniczy Ursus C-380 75 KM to uniwersalny ciągnik rolniczy, transportowy, komunalny lub pomocniczy. Szeroki wachlarz opcji dostosuje ciągnik do indywidualnych wymagań.

 • Ciągnik rolniczy Ursus C-380 75 KM to uniwersalny ciągnik rolniczy, transportowy, komunalny lub pomocniczy. Posiada ekonomiczny i trwały silnik Perkins oraz skrzynię biegów 12x12 z rewersem mechanicznym. Szeroki wachlarz opcji dostosuje ciągnik do indywidualnych wymagań.

 • Ciągnik rolniczy Ursus C-382 82 KM to uniwersalny ciągnik rolniczy, transportowy, komunalny lub pomocniczy. Posiada ekonomiczny i trwały silnik Perkins oraz skrzynię biegów 12x12 z rewersem mechanicznym. Szeroki wachlarz wyposażenia standardowego oraz opcjonalnego dostosuje ciągnik do indywidualnych wymagań.

 • Ciągnik rolniczy Ursus C-392 92 KM to podstawowy ciągnik rolniczy, transportowy lub komunalny. Bogate wyposażenie podstawowe i dodatkowe ciągnika spełni każde oczekiwania.

Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów