Głębosze Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • Głębosz bezorkowy/Pług dłutowy Agro-Tom G XL 2.5/3.0/4.0 przeznaczony do głębokiego spulchniania ścieżek technologicznych i poprzeczniaków (do 50 cm) oraz uprawiania gleby. Nadaje się do wykonywania orki i podorywki. Podwójny wał kolczasty zapewnia odpowiednie doprawienie i wyrównanie uprawianej ziemi.

 • Głębosz Agro-Tom GPK 4/6/8 przeznaczony do kruszenia i spulchniania warstwy gleby nieruszanej przez orkę, umożliwiając jej lepsze podsiąkanie i dotlenienie. Zalecany do stosowania na glebach średniozwięzłych i zwięzłych, oraz na glebach lekkich o nieprzepuszczalnym podłożu. Wyposażony w sprzęg do agregatu znajdującego się za nim i ramę umożliwiającą...

 • Głębosz z wałem Agro-Tom GZW 2/3/4/5 przeznaczony do kruszenia i spulchniania warstwy gleby nieruszanej przez orkę, umożliwiając jej lepsze podsiąkanie i dotlenienie. Zalecany do stosowania na glebach średniozwięzłych i zwięzłych, oraz na glebach lekkich o nieprzepuszczalnym podłożu. Wyposażony w wał rurowy, umożliwiający regulowanie głębokości pracy oraz...

 • Głębosz Expom Pegaz 1,8/2,4/3,0 m do kruszenia, przewietrzania gleby oraz głębokiego (od 40 do 60 cm) spulchniania podglebia w celu polepszania jej własności fizycznych i biologicznych.

 • Głębosz Rol/ex o szerokości 3,0/3,0/4,0 m

 • Głębosz HYDRO 2.0/3.0 to idealna maszyna do przygotowania gruntu pod uprawę. Głębosz ma za zadanie zerwanie podeszwy ornej – spulchnia glebę na głębokości nawet 50 cm. Praca wykonywana przez maszynę powoduje rozluźnienie struktury gleby dla powietrza i wody.

 • Głębosz 2.0/3.0 to idealna maszyna do przygotowania gruntu pod uprawę. Głębosz ma za zadanie zerwanie podeszwy ornej – spulchnia glebę na głębokości nawet 50 cm. Praca wykonywana przez maszynę powoduje rozluźnienie struktury gleby dla powietrza i wody.

 • Głębosz stosowany jest głównie do kruszenia, spulchniania gleby w celu polepszenia jej właściwości fizycznych i biologicznych.

 • Głębosz stosowany jest głównie do kruszenia, spulchniania gleby w celu polepszenia jej właściwości fizycznych i biologicznych.

 • Głębosz wielozadaniowy Agro-Tom GW 4/6/8 przeznaczony do zrywania podeszwy płużnej i spulchniania warstwy gleby nieruszanej przez orkę, umożliwiając jej lepsze podsiąkanie i dotlenienie. Zalecany do stosowania na glebach średniozwięzłych oraz na glebach lekkich o nieprzepuszczalnym podłożu.  Maszyną można pracować do 60 cm głębokości. Możliwość...

 • Głębosz Agro-Tom GHL 3/5 przeznaczony do głębokiego spulchniania aż do 50 cm, pozwalającego na poprawę podsiąkania gleby czy spulchnienie miejsc szczególnie narażonych na ubijanie, takich jak ścieżki technologiczne oraz poprzeczniaki. Poza sekcją zębów spulchniających, GHL jest wyposażony w wał rurowy, który na życzenie klienta może być zamieniony na...

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów