Lista produktów producenta: Zakład Mechaniczny Jan Bareła

Zakład Mechaniczny Jan Bareła produkuje i remontuje maszyny rolnicze oraz urządzenia rolnicze, w tym m.in. agregaty, pługi, sadzarki, obsypniki, przetrząsacze, brony i wały.

Zakład Mechaniczny Jan Bareła produkuje i remontuje maszyny rolnicze oraz urządzenia rolnicze, w tym m.in. agregaty, pługi, sadzarki, obsypniki, przetrząsacze, brony i wały.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  • Kopaczka jednorzędowa do ziemniaków ZMJB zawieszana na TUZ, napędzana od WOM, służy do kopania redliny, odsiania ziemi oraz ułożenia wykopanych ziemniaków w wał podłużny. Kopaczka jednorzędowa może również wykopywać buraki, marchew i inne rośliny korzeniowe.

  • Pielniko-obsypnik ZMJB to wielofunkcyjne narzędzie pielęgnacyjne do prac w uprawie ziemniaków i innych roślin okopowych uprawianych w redlinach. Pielniko-obsypnik może być wykorzystywany przy zabiegach odchwaszczania, spulchniania międzyrzędzi, obredlania rzędów roślin o wysokości do 60 cm.

  • Przeznaczony do roztrząsania skoszonych, niskołodygowych roślin zielonych i podsuszonego siana lub do przetrząsania i rozrzucania skoszonych roślin. Konstrukcję nośną stanowi rama spawana, połączona z ceownikami i dwoma tulejami, w których osadzona jest oś z przykręconym kołem pasowym i pięcioma zespołami przetrząsającymi.

  • Pług obrotowy 3/4/5 skibowy ZMJB z zabezpieczeniem kołkowym posiada skokową regulację szerokości korpusu: 32, 36, 40, 44 cm co pozwala dostosować go do różnych zadań i warunków polowych. Przeznaczony jest do orki głębokiej ziem lekkich i średnich. Maszynę wyposażono w system zabezpieczeń mechanicznych ze śrub zrywających.

  • Pług zagonowy 2/3/4 skibowy ZMJB Orlik  jest to klasyczny lekki pług zawieszany do orki zagonowej ze stałą szerokością pracy wyposażony jest w słupice o szerokości skiby 25 cm, prześwit pod ramą wynosi 60 cm, a w standardzie wąskie, tulejowane, metalowe koło.

  • Sadzarka dwurzędowa do ziemniaków ZMJB wykonuje w jednym cyklu roboczym wszystkie prace związane z wysadzaniem ziemniaków tzn. wyoruje bruzdy, automatycznie wysadza ziemniaki i obsypuje je ziemią formując redliny.

  • Sadzarka jednorzędowa do ziemniaków ZMJB wykonuje w jednym cyklu roboczym wszystkie prace związane z wysadzaniem ziemniaków tzn. wyoruje bruzdy, automatycznie wysadza ziemniaki i obsypuje je ziemią formując redlinę.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów