Lista produktów producenta: Sgariboldi

Sgariboldi to włoski producent wysokiej klasy wozów paszowych (paszowozów) zaczepianych i samojezdnych, wyposażonych w innowacyjne technologie cięcia i mieszania komponentów. Każdy paszowóz marki Sgariboldi to najwyższa jakość wykonania.

Sgariboldi to włoski producent wysokiej klasy wozów paszowych (paszowozów) zaczepianych i samojezdnych, wyposażonych w innowacyjne technologie cięcia i mieszania komponentów. Każdy paszowóz marki Sgariboldi to najwyższa jakość wykonania.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  • Ścielarka Sgarioldi TLP 200 występuje w wersji ciąganej i zawieszanej.

  • Wóz paszowy samojezdny Sgariboldi Grizzly 5100 o pojemności 10-20 m³ Grizzly 5100 zapewnia komfort pracy w szybkim czasie dla średnich gospodarstw. dzięki bezprecedensowej pracy frezu. Jest bardzo prosty w swojej konstrukcji posiada wysokiej jakości i grubości wannę.

  • Wóz paszowy samojezdny Sgariboldi MAV 5200 o pojemności 11-17m³ Niewielki rozmiar MAV (najbardziej kompaktowy na rynku) pozwala na manewrowanie nawet w najbardziej ograniczonej przestrzeni. Technologia Monofeeder zapewnia niezwykle jednorodne mieszanie, zachowując jednak właściwości odżywcze poszczególnych składników pozostały niezmienione.

  • Wóz paszowy Sgariboldi Kodiak o pojemności 10-40 m³ Kodiak zaprojektowany został dla gospodarstw średnich i dużych. Jest niezwykle uniwersalny, funkcjonalny i niezawodny, tak aby zapewnić najwyższą wydajność oraz mniejsze koszty eksploatacji.

  • Wóz paszowy Sgariboldi Monofeeder DF z frezem o pojemności 7-22 m³ System załadunku w wersji DF poradzi sobie z każdym produktem, umożliwiając doskonałe i równomiernie usunięcie jakichkolwiek materiałów z silosu. Wóz paszowy jest niezwykle niski można manewrować nawet w najbardziej ograniczonej przestrzeni.

  • Wóz paszowy Sgariboldi Monofeeder ST bez frezu o pojemności 7-26 m³ Jest niezwykle niski można manewrować nawet w najbardziej ograniczonej przestrzeni.

  • Wóz paszowy Sgariboldi Panda o pojemności 5-20 m³ Panda jest wozem paszowym z pionowym ślimakiem, który nadaje się do szybkiego cięcia na kawałki balotów paszy o dowolnym kształcie i wielkości.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów