Lista produktów producenta: Pomarol

Pomarol specjalizuje się w wytwarzaniu maszyn rolniczych oraz zbiorników do magazynowania materiałów ciekłych zapalnych. Oferta firmy obejmuje m. in. ładowacze czołowe i zawieszane, podnośniki, zgrabiarki, kosiarki, owijarki, spychacze, odśnieżarki i paskarki oraz zbiorniki paliwowe.

Pomarol specjalizuje się w wytwarzaniu maszyn rolniczych oraz zbiorników do magazynowania materiałów ciekłych zapalnych. Oferta firmy obejmuje m. in. ładowacze czołowe i zawieszane, podnośniki, zgrabiarki, kosiarki, owijarki, spychacze, odśnieżarki i paskarki oraz zbiorniki paliwowe.

Więcej
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
 • Czerpak transportowy mocowany jest na trójpunktowym układzie zawieszenia ciągnika znakomicie eliminuje wysiłek fizyczny przy wszelkiego rodzaju pracach w gospodarstwie, takich jak: przemieszczanie, transport, zwałowanie materiałów sypkich, dowóz materiału siewnego, zbieranie kamieni z pól.

 • Kosiarka bębnowa służy do pielegnacji trawników i terenów zielonych. Jej wielozadaniowość pozwala na koszenie, wertykulację, zbieranie trawy, liści, śmieci, rozdrabnianie i mulczowanie – przy czym część funkcji w zależności od wyposażenia i ustawienia maszyny może być wykonywana jednocześnie. Kosiarka może być wyposażona w noże tnące, skrzydełkowe i...

 • Kosiarka bijakowa przeznaczona jest do pielęgnacji pastwisk, łąk, terenów rekreacyjnych i nieużytków. Służy do wyrównywania powierzchni pola, rozrzucania kretowisk, ścinania i rozdrabniania trawy oraz chwastów, które rozrzucone na powierzchni szybko rozkładają się i użyźniają tereny zielone. Kosiarka służy też do koszenia i rozdrabniania roślin sianych na...

 • Kosiarka umożliwia wykaszanie trawy z trudnodostępnych miejsc. Doskonale sprawdza się przy wykaszaniu rowów jak również przy wykaszaniu krzewów i żywopłotów. Przy zastosowaniu noży młoteczkowych można rozdrabniać ścięte gałęzie.

 • Kosiarka płozowa przeznaczona jest do pielegnacji pastwisk, łąk i terenów rekreacyjnych. Służy do wyrównywania powierzchni pola, rorzucania kretowisk, ścinania i rozdrabniania trawy oraz chwastów, które rozrzucone na powierzchni szybko rozkładają się i użyźniają tereny zielone. Kosiarka służy także do koszenia i rozdrabniania roślin sianych na nawóz...

 • Odśnieżarka wirnikowa przeznaczona jest do usuwania śniegu z dróg poza terenem zabudowanym, szczególnie nadaje się do odśnieżania śniegu z dróg o nawierzchni nieutwardzonej. Zawieszona jest na trzypunktowym układzie zawieszenia ciągnika i napędzana wałem przegubowo-teleskopowym od wału odbioru mocy ciągnika.

 • Maszyna jest przeznaczona do owijania prasowanych bel z traw, siana, a także roślin motylkowych o wilgotności ~60% za pomocą rozciągliwej i samoprzylepnej folii polietylenowej o szerokości 500 lub 750 mm. Bele materiału roślinnego formowane są na kształt walca przy pomocy pras rolujących.

 • Piaskarka ciągnikowa zawieszana na tylnym TUZ jest przeznaczona do powierzchniowego wysiewu piasku. Pojemność skrzyni wynosi 1 m , szerokość robocza 2 m i maksymalna prędkość pracy agregatu 10 km/h pozwalają na komfortowe użytkowanie praktycznie w każdym gospodarstwie. Dobry wybór dla firm komunalnych i wspólnot mieszkaniowych.

 • Podnośnik przedni jest urządzeniem składającym się z ramion oraz ramy zawieszanej z przodu ciągnika rolniczego. Ramiona podnośnika rozstawione są zgodnie z kategorią 2, zaczepione są na dwóch siłownikach dwustronnego działania umożliwiających zarówno podnoszenie jak i opuszczanie. Siła podnoszenia w zależności od typu podnośnika i modelu ciągnika wynosi...

 • Przetrząsaczo-zgrabiarka Z-518 jest przeznaczona do przetrząsania, zgrabiania traw i zielonek niskołodygowych na polach uprawnych i łąkach, o wyrównanej powierzchni i nachyleniu do 12 stopni.

 • Spychacz czołowy jest urządzeniem składającym się z zestawu spychającego zawieszanego z przodu ciągnika rolniczego na podnośniku przednim. Elementami roboczymi są hydraulicznie sterowane lemiesze (prawy i lewy), których odpowiednie ustawienie umożliwia uzyskanie niezależnych pozycji roboczych.

 • Spychacz czołowy uniwersalny jest urządzeniem składającym się z prostego zestawu spychającego zawieszanego z przodu ciągnika rolniczego.

 • Zamiatarka przeznaczona jest do zamiatania śmieci z takich powierzchni jak: drogi, place i chodniki pokryte asfaltem, betonem lub kostką brukową. Zamiatarkę można użyć do zamiataniana jedną stronę, po uprzednim skręcie korpusu zamiatarki np. do zimowego utrzymania dróg, placów, chodników.

 • Zgarniacz rolniczy uniwersalny jest zawieszany na trzypunktowym układzie zawieszenia z tyłu ciągnika rolniczego.

 • Zgrabiarka Z-540 jest przeznaczona do zgrabiania traw i zielonek niskołodygowych na polach uprawnych i łąkach, o wyrównanej powierzchni. Najlepsze efekty uzyskuje się przez zgrabianie podsuszonej zielonki lub siana w wały, gdyż formuje luźny wał o równomiernym przekroju poprzecznym. Dzięki temu można uzyskać maksymalną wydajność maszyn zbierających.

 • Ładowacz czołowy TUR 1M jest maszyną rolniczą montowaną na ciągniku rolniczym, służącą do prac transportowych oraz  załadunku i rozładunku płodów rolnych, obornika, kiszonki, materiałów sypkich, palet i in.

 • Ładowacz czołowy TUR jest przeznaczony do załadunku obornika, materiałów sypkich z pryzm na wszelkiego rodzaju środki transportowe.  Ładowacze w standardzie są wyposażone w amortyzotor hydrauliczny oraz rodzielacze firmy HYDAC i NIMCO. Za dopłatą jest możliwość zamówienia: wagi, multizłącza "FASTER" i filtra przepływowego.

 • Ładowacze czołowe TUR są przeznaczone do załadunku obornika, materiałów sypkich z pryzm na wszelkiego rodzaju środki transportowe. Rewelacyjne Ładowacze TUR przydatne są w każdym gospodarstwie rolnym.

 • Ładowacz zawieszany to maszyna mocowana na trójpunktowym układzie zawieszenia ciągnika (TUZ- przód, tył). Przeznaczona jest do załadunku obornika, materiałów sypkich z pryzm. Idealna do podnoszenia balotów i ładunków na paletach ze względu na dużą wysokość podnoszenia i kąt obrotu narzędzia pracy. Posiada uniwersalna Euro ramkę z szybkim zabezpieczeniem.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów