Lista produktów producenta: Ursus

Firma Ursus jest polską firmą z tradycjami. Produkowane przez Ursusa maszyny to efekt połączenia doświadczenia z najnowocześniejszymi technologiami.

Sztandarowymi produktami Ursusa są ciągniki z powodzeniem wykorzystywane w rolnictwie, sadownictwie i gospodarce komunalnej.

W ofercie produktowej Ursusa znajdują się również maszyny i urządzenia w linii zielonek, słomy i siana, nawożenia, transportu i produkcji biomasy.

Firma Ursus jest polską firmą z tradycjami. Produkowane przez Ursusa maszyny to efekt połączenia doświadczenia z najnowocześniejszymi technologiami.


Sztandarowymi produktami Ursusa są ciągniki z powodzeniem wykorzystywane w rolnictwie, sadownictwie i gospodarce komunalnej.


W ofercie produktowej Ursusa znajdują się również maszyny i urządzenia w linii zielonek, słomy i siana, nawożenia, transportu i produkcji biomasy.

Więcej
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
 • Uniwersalna koparko-ładowarka zawieszana Ursus Mikrus 1/7/7T/12/12T montowana na trzypunktowym układzie zawieszenia narzędzi

 • Owijarka do bel Ursus Z-586  jest nowoczesną maszyną zaczepianą do ciągnika, która dzięki przedniemu załadunkowi bel porusza się za prasą zwijającą. Bela może być owijana podczas jazdy. Owijarka wyposażona jest w stawiacz bel, przestawiany hydraulicznie dyszel i oświetlenie drogowe. 

 • Platforma do bel Ursus T-655 przeznaczona jest do transportu bel słomy: przy złożonych przystawkach bocznych 22 bele słomy w dwóch rzędach, przy rozłożonych przystawkach bocznych 33 bele słomy w trzech rzędach – tylko poza drogami publicznymi.

 • Prasa zwijająca łańcuchowa Ursus Z-543/A przeznaczona do zbioru materiałów słomiastych o wilgotności do 25% z wałów o szerokości 190 cm oraz podsuszonej zielonki o wilgotności 40-60% z przeznaczeniem na sianokiszonkę.

 • Prasa zwijająca Ursus Z-597 przeznaczona do zbioru podsuszonej zielonki o wilgotności 40-60% z przeznaczeniem na sianokiszonkę oraz materiałów słomiastych o wilgotności do 25% z wałów o szerokości 216 cm. Materiał zwijany jest w bele o średnicy 120 cm.

 • Konstrukcje wsporcze przednie Trzypunktowego Układu Zawieszenia TUZ Ursus 2T lub  TUZ Ursus 4T dostępne do ciągników wszystkich marek

 • Przyczepa skorupowa tandem kamieniarka Ursus T-623 12 ton przystosowana do transportu przedmiotów o dużym nacisku punktowym na podłogę skrzyni - między innymi kamieni, głazów, pojazdów o podwoziu gąsienicowym, a także materiałów sypkich i objętościowych. 

 • Rozrzutnik obornika, torfu i kompostu 10 ton jednoosiowy Ursus N-265 idealny do średnich i dużych gospodarstw, produkowany jest w wersji z adapterem  pionowym dwubębnowym, z hydraulicznym napędem przenośnika podłogowego. Rozrzutnik obornika jest w pełni przystosowany do transportu po drogach publicznych, po zdemontowaniu adaptera - również zielonek i...

 • Rozrzutnik obornika, torfu i kompostu 10 ton tandem Ursus N-265 idealny do średnich i dużych gospodarstw, produkowany jest w wersji z adapterem  pionowym dwubębnowym, z hydraulicznym napędem przenośnika podłogowego. Rozrzutnik obornika jest w pełni przystosowany do transportu po drogach publicznych, po zdemontowaniu adaptera - również zielonek i płodów...

 • Rozrzutnik obornika, torfu i kompostu 4,5 tony Ursus N-228 idealny do małych i średnich gospodarstw, współpracuje z ciągnikami wyposażonymi w dolny zaczep transportowy typu „hitch", produkowany jest  w wersji z adapterem poziomym dwubębnowym i mechanicznym napędem przenośnika podłogowego. Rozrzutnik obornika jest w pełni przystosowany do transportu po...

 • Rozrzutnik obornika, torfu i kompostu 6 ton Ursus N-218/N-218P idealny do małych i średnich gospodarstw, produkowany jest w wersji z adapterem poziomym dwubębnowym lub pionowym czterobębnowym, a napęd przenośnika podłogowego może być mechaniczny lub hydrauliczny. Rozrzutnik obornika jest w pełni przystosowany do transportu po drogach publicznych.

 • Rozrzutnik obornika, torfu i kompostu 8 ton tandem Ursus N-266 idealny do średnich i dużych gospodarstw, posiada drewnianą konstrukcję burt i podłogi, adapter pionowy czterobębnowy ślimakowy, z hydraulicznym napędem przenośnika podłogowego. Rozrzutnik obornika jest w pełni przystosowany do transportu po drogach publicznych, po zdemontowaniu adaptera -...

 • Zbieracz bel Ursus T-127 jest zautomatyzowaną maszyną do załadunku, transportu i rozładunku (stogowania) bel słomy i siana.

 • Zgrabiarka karuzelowa Zgrabiarka karuzelowa Ursus Z-554 przeznaczona jest do zgrabiania zielonki, podsuszonej zielonki oraz słomy w podłużne wały przygotowane do zbierania przy użyciu zbieracza pokosów, prasy zbierającej lub sieczkarni polowej.

 • Ładowacz czołowy Ursus TUR 2A/4/4F/6/6A/8 dostępne do ciągników wszystkich marek

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów