Wozy paszowe Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
 • Wóz do rozdzielania bloków BVW / UBVW - doskonałe uzupełnienie parku maszyn Proste podanie pokarmu poprzez lekkie pobranie i rozdział całych bel i bloków kiszonki  klapa ładownicza dla bloków i bel kiszonki   zapotrzebowanie na moc od 30/40 kW/PS wysyp przy użyciu przenośnika poprzecznego szerokość 2,30m

 • Mocna konstrukcja, prosta obsługa i równomierny rozdział pokarmu to najważniejsze zalety wozu do rozdziału pokarmu firmy Strautmann. Można wybierać pomiędzy czterema różnymi wielkościami 10 - 16 m³. Niezależnie od tego czy agregat rozdzielający znajduje się z przodu czy z tyłu maszyny, wszystkie rodzaje wozów do rozdziału  pokarmu dają najlepsża jakość...

 • Małe mieszanie - duży efekt Seria wozów paszowych Verti-Mix 400 / 500 jest idealnym rozwiązaniem dla gospodarstw, w których dużą wagę przywiązuje się w odpowiedniego miesznia pokarmu dla zwier-ząt TMR. W tej konstrukcji wozu paszowego szczególnie duży nacisk kładziono na całościowe wymiary jak i na korzystną pod względem kosztów konstrukcję przy...

 • Wozy paszowe serii Verti-Mix cechują się optymalnymi właściwościami mieszania przy niewielkim zapotrzebowaniu na moc i znajdują zastosowanie w gospodarstwach mlecznych na całym świecie. Obok dojarki to właśnie wóz paszowy jest maszyną, która w gospodarstwie pracuje przez 365 dni w roku. W związku z tym właśnie na niezawodność postawiła firma Strautmann...

 • Wozy paszowe serii Verti-Mix Double charakteryzują się wysoką pojemnością przy zachowaniu wymiarów całkowitych. Wóz paszowy Verti-Mix Double wyposażono w 2 pionowe ślimaki mieszające. Obok szybkiego przygotowania większych ilości pokarmu są one doskonałe do rozdrabniania okrągłych i prostopadłościennych bel.

 • Jest to pierwszy wóz paszowy, który dzięki specjalnej konstrukcji mieszalnika łączy w sobie zalety klasycznego wozu paszowego o pionowym mieszalniku z wozem paszowym o poziomym mieszalniku (smukła konstrukcja, duże ogumienie obok mieszalnika).

 • Wóz paszowy Sgariboldi Panda o pojemności 5-20 m³ Panda jest wozem paszowym z pionowym ślimakiem, który nadaje się do szybkiego cięcia na kawałki balotów paszy o dowolnym kształcie i wielkości.

 • Wóz paszowy Sgariboldi Kodiak o pojemności 10-40 m³ Kodiak zaprojektowany został dla gospodarstw średnich i dużych. Jest niezwykle uniwersalny, funkcjonalny i niezawodny, tak aby zapewnić najwyższą wydajność oraz mniejsze koszty eksploatacji.

 • Wóz paszowy samojezdny Sgariboldi Grizzly 5100 o pojemności 10-20 m³ Grizzly 5100 zapewnia komfort pracy w szybkim czasie dla średnich gospodarstw. dzięki bezprecedensowej pracy frezu. Jest bardzo prosty w swojej konstrukcji posiada wysokiej jakości i grubości wannę.

 • Ścielarka Sgarioldi TLP 200 występuje w wersji ciąganej i zawieszanej.

 • Wóz paszowy Sgariboldi Monofeeder ST bez frezu o pojemności 7-26 m³ Jest niezwykle niski można manewrować nawet w najbardziej ograniczonej przestrzeni.

 • Wóz paszowy Sgariboldi Monofeeder DF z frezem o pojemności 7-22 m³ System załadunku w wersji DF poradzi sobie z każdym produktem, umożliwiając doskonałe i równomiernie usunięcie jakichkolwiek materiałów z silosu. Wóz paszowy jest niezwykle niski można manewrować nawet w najbardziej ograniczonej przestrzeni.

 • Wóz paszowy samojezdny Sgariboldi MAV 5200 o pojemności 11-17m³ Niewielki rozmiar MAV (najbardziej kompaktowy na rynku) pozwala na manewrowanie nawet w najbardziej ograniczonej przestrzeni. Technologia Monofeeder zapewnia niezwykle jednorodne mieszanie, zachowując jednak właściwości odżywcze poszczególnych składników pozostały niezmienione.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów