Lista produktów producenta: Agro-Tom

Polska firma AGRO – TOM prowadzi produkcję maszyn rolniczych, kładąc szczególny nacisk na jakość wykonania produktów.

W ofercie AGRO – TOM znajdziemy agregaty, kultywatory, rozsiewacze, siewniki, zgrabiarki, głębosze oraz wały uprawowe.

Polska firma AGRO – TOM prowadzi produkcję maszyn rolniczych, kładąc szczególny nacisk na jakość wykonania produktów.


W ofercie AGRO – TOM znajdziemy agregaty, kultywatory, rozsiewacze, siewniki, zgrabiarki, głębosze oraz wały uprawowe.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 60 elementów
 • Agregat orkowo-podorywkowy Agro-Tom AP Premium 3.0/3.5 przeznaczony do uprawy i doprawiania roli – podorywek pól po zbiorach płodów rolnych do 15 cm (z bocznymi lemieszami) oraz do głębokiej uprawy tradycyjnej orki do 30 cm (bez bocznych lemieszy) na wszystkich typach gleby. Jest to odświeżona wersja AP, wyróżniająca się nowym typem redlic.

 • Agregat orkowo–podorywkowy Agro-Tom AP 2.4/3.0 przeznaczony do uprawy i doprawiania roli – podorywek pól po zbiorach płodów rolnych do 15 cm (z bocznymi lemieszami) oraz do głębokiej uprawy tradycyjnej orki do 30 cm (bez bocznych lemieszy) na wszystkich typach gleby.

 • Agregat orkowo–podorywkowy składany hydraulicznie Agro-Tom APH 3.6/4.2/5.4 przeznaczony do uprawy i doprawiania roli – podorywek pól po zbiorach płodów rolnych do 15 cm (z bocznymi lemieszami) oraz do głębokiej uprawy tradycyjnej orki do 30 cm (bez bocznych lemieszy) na wszystkich typach gleby. Dostępny w wersji zawieszanej i półzawieszanej.

 • Agregat orkowo–podorywkowy z wałem oponowo-transportowym Agro-Tom AP RS 2.4/3.0 przeznaczony do uprawy i doprawiania roli – podorywek pól po zbiorach płodów rolnych do 15 cm (z bocznymi lemieszami) oraz do głębokiej uprawy tradycyjnej orki do 30 cm (bez bocznych lemieszy) na wszystkich typach gleby.

 • Agregat ścierniskowo-talerzowy Agro-Tom T XL 2.1/2.5/3.0/3.5/4.0 przeznaczony do uprawy i doprawiania roli na wszystkich rodzajach gleby. Podstawowym zadaniem agregatu jest wykonywanie podorywek pól po zbiorach płodów rolnych oraz uprawa ścierniska. Spełnia on swoją rolą przy podstawowej uprawie gleby i uprawach przedsiewnych.

 • Agregat ścierniskowy Agro-Tom T 2.2/2.6/3.0/3.5/4.0 przeznaczony do wykonania podorywek lub innych upraw na polu do głębokości 15 cm. Bardzo dobrze sprawdza się przy zrywaniu ścierniska zbożowego, kukurydzianego lub innych roślin, dobrze miesza nawozy mineralne i ograniczenia takie jak poplony. Można go używać do uprawy przedsiewnej oraz innych typu upraw.

 • Agregat talerzowy składany hydraulicznie Agro-Tom GTH L 4.0/4.5/5.0/6.0 przeznaczony do uprawy po orce lub innej wstępnej obróbce. Idealnie nada się do zerwania ścierniska, a szeroki na 1020 mm odstęp między rzędami talerzy sprawia, że GTH L doskonale miesza resztki pożniwne.

 • Agregat talerzowy z systemem transportowym hydraulicznie składany Agro-Tom ATH XL 7.0/8.0/9.0/10.0 przeznaczony do przedwstępnej uprawy gleby po orce lub innej wstępnej obróbce roli. Agregat z systemem transportowym składa się z połączenia dwóch bron talerzowych, dzięki czemu można podwoić szerokość roboczą i podnieść efektywność pracy. Posiada własny...

 • Agregat uprawowo-siewny Agro-Tom UPS 2.5/2.7/3.0/4.0 przeznaczony do przedsiewnej uprawy gleby po orce lub innej wstępnej obróbce roli, po agregacji z siewnikiem można przy jednym przejeździe wykonać również siew. Agregat sprawdza się zwłaszcza na glebach lekkich i średniozwięzłych, pod wysiew zbóż.

 • Agregat uprawowy Agro-Tom Front Paker – FP Premium 2.5/3.0/3.5 przeznaczony do przedsiewnej uprawy gleby po orce w celu lepszego rozbicia brył i doprawienia gleby przed siewem oraz dogniecenia gleby, gdy jest zbyt pulchna. Agregat FP jesz maszyną montowaną na przedni TUZ ciągnika, co pozwala na zaczepienie siewnika z agregatem uprawowym lub broną aktywną...

 • Agregat uprawowy Agro-Tom KM 2.5/3.0 przeznaczony jest do przedsiewnej uprawy gleby po orce lub innej wstępnej obróbce roli. Jego głównym zadaniem jest rozbicie brył, wyrównanie pola, z kolei na glebach zlewnych przesuszenie, napowietrzenie oraz przyspieszenie ogrzewania się gleby przed siewem roślin.

 • Agregat uprawowy składany hydraulicznie Agro-Tom KMH 3.5/4.0/4.5/5.0 przeznaczony do przedsiewnej uprawy gleby po orce lub innej wstępnej obróbce roli. Jego głównym zadaniem jest rozbicie brył, wyrównanie pola, z kolei na glebach zlewnych przesuszenie, napowietrzenie oraz przyspieszenie ogrzewania się gleby przed siewem roślin.

 • Agregat wielozadaniowy Agro-Tom BWH 3.6/4.2/5.4 przeznaczony do uprawy i doprawiania roli wszystkich typów gleb. Podstawowym zadaniem agregatu jest wykonanie na polu uprawy bezorkowej do 30 cm głębokości. Agregat posiada ramę hydraulicznie składaną i wózek transportowy.

 • Agregat talerzowy półzawieszany z wałem oponowo-transportowym Agro-Tom AT RS 2.5/3.0/4.0 przeznaczony do wykonywania podorywek pól po zbiorach płodów rolnych oraz do uprawy i doprawiania roli na wszystkich rodzajach gleby, zwłaszcza na glebach lekkich i średniozwięzłych, pod wysiew zbóż. Agregat spełnia swoją rolę przy podstawowej uprawie gleby i uprawach...

 • Agregat talerzowy Agro-Tom AT XL 2.2/2.5/2.7/3.0/3.5/4.0 przeznaczony do przedsiewnej uprawy gleby po orce, podorywek oraz mieszania resztek pozostałych na polu takich jak ściernisko, poplony lub obornik. Agregat talerzowy sprawdza się na wszystkich typach gleb, od lekkich gleb piaszczystych do zwięzłych gleb gliniastych.

 • Agregat talerzowy składany hydraulicznie Agro-Tom ATH L 4.0/4.5/5.0/6.0 przeznaczony do przedsiewnej uprawy gleby po orce lub innej wstępnej obróbce roli. Agregatem można uprawiać ścierniska, mieszać z glebą obornik oraz nawozy zielone np. poplony z gorczycy lub mieszanek roślin. 

 • Agregat talerzowy składany hydraulicznie Agro-Tom ATH Premium 4.0/4.5/5.0/6.0 przeznaczony do przedsiewnej uprawy, po orce lub innej wstępnej obróbce roli. Agregat nadaje się do uprawy ściernisk. Występuje w wersji zawieszanej oraz półzawieszanej.

 • Agregat talerzowy składany hydraulicznie Agro-Tom ATHL z aplikatorem do rozlewu nawozów organicznych 3.0/4.0/4.5/5.0/6.0 przeznaczony do przedsiewnej uprawy gleby po orce lub innej wstępnej obróbce roli. Między dwoma rzędami talerzy doprowadzone są węże aplikatora, dzięki czemu ciecz jest szybko wymieszana z glebą. Za wyrównanie gleby odpowiada wał rurowy.

 • Agregat talerzowy Agro-Tom ATL 2.2/2.5/3.0/3.5/4.0 przeznaczony do do przedsiewnej uprawy gleby po orce, podorywek oraz mieszania resztek pozostałych na polu takich jak ściernisko, poplony lub obornik. Sprawdza się na wszystkich typach gleb, od lekkich gleb piaszczystych do zwięzłych gleb gliniastych. Do agregatu może być zamontowany siewnik poplonu...

 • Agregat Talerzowy Agro-Tom ATS L 2.2/2.5/2.7.3.0 przeznaczony do przedsiewnej uprawy gleby po orce, podorywek, agregatowania z siewnikiem w celu wykonania jednoczesnej uprawy z siewem oraz mieszania resztek pozostałych na polu takich jak ściernisko, poplony lub obornik. Sprawdza się na wszystkich typach gleb, od lekkich gleb piaszczystych do zwięzłych...

 • Agregat talerzowy Agro-Tom GTL 2.5/3.0/3.5/4.0 przeznaczony do wykonywania podorywek pól po zbiorach płodów rolnych, oraz do uprawy i doprawiania roli – wszystkich typów gleb, stworzony głównie z myślą o pracy w najcięższych warunkach. Agregat zapewnia odpowiednie podcięcie i wymieszanie resztek pożniwnych przy małej głębokości pracy - już od 9 cm.

 • Agregat talerzowy uprawowo-siewny Agro-Tom ATS XL 2.2/2.5/2.7/3.0/3.5/4.0 przeznaczony do przedsiewnej uprawy gleby po orce, podorywek, agregatowania z siewnikiem w celu wykonania jednoczesnej uprawy z siewem oraz mieszania resztek pozostałych na polu takich jak ściernisko, poplony lub obornik. Sprawdza się na wszystkich typach gleb, od lekkich gleb...

 • Ciężki agregat talerzowy Agro-Tom GT XL 2.5/3.0/3.5/4.0 przeznaczony do wykonywania podorywek pól po zbiorach płodów rolnych, oraz do uprawy i doprawiania roli – wszystkich typów gleb, stworzony głównie z myślą o pracy w najcięższych warunkach.

 • Ciężki agregat talerzowy składany hydraulicznie Agro-Tom GTH XL 4.0/4.5/5.0/6.0 przeznaczony do wykonywania podorywek pól po zbiorach płodów rolnych - głównie do uprawy ściernisk po zbożach lub kukurydzy, mieszania dużej ilości resztek pozostawionych na polu np. po warzywach, trwałych użytków zielonych, nieużytków lub nawozów naturalnych. Sprawdzi się w...

Pokazuje 1 - 24 z 60 elementów