Siewniki | Zestawy uprawowo siewne Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
 • Siewnik do uprawy uproszczonej Agro-Tom ATSU 3.0 przeznaczony do wykonywania siewu uproszczonego w ściernisko, mulcz lub po orce, przy jednoczesnym wysiewie nawozów mineralnych. Jest to maszyna półzawieszana, w skład której wchodzi włóka z broną talerzową, siewnik nawozu, siewnik nasion oraz wał oponowy pełniący funkcję transportowo-uprawową. Rama maszyny...

 • Zestaw uprawowo-siewny Agro-Tom SPT 3.0/4.0 przeznaczony do wysiewu zbóż oraz roślin o małych nasionach. Sekcja uprawowa siewnika nadbudowanego składa się z agregatu talerzowego wyposażonego w talerze o średnicy 460 mm lub 510 mm zamontowanych na piastach bezobsługowych oraz wału doprawiającego.

 • Zestaw uprawowo-siewny Agro-Tom ATSN 2.5/3.0/4.0 przeznaczony do wysiewu zbóż oraz roślin o małych nasionach. Sekcja uprawowa siewnika nabudowanego może składać się z agregatu talerzowego wyposażonego w talerzy o średnicy 460 mm zamontowanych na piaście bezobsługowej oraz wału doprawiającego takiego jak rurowy, płaskownikowy, paker, gumowy, crosskill.

 • Zestaw uprawowo-siewny Agro-Tom ATSN 2.5/3.0/4.0 przeznaczony do wysiewu zbóż oraz roślin o małych nasionach. Sekcja uprawowa siewnika składa się z agregatu uprawowego wyposażonego w przedni wał doprawiający, dwóch lub trzech rzędów sprężyn oraz tylnego wału doprawiającego, który można wybrać z gamy wałów marki Agro-Tom.

 • Siewnik służy do wysiewu materiału siewnego np. zbóż, traw, kukurydzy, buraka, słonecznika, rzepaku lub czosnku.

 • Siewnikiem można z powodzeniem wysiewać pszenicę, pszenżyto, owies, jęczmień, rzepak, trawy, lucernę oraz inne rośliny uprawne.

 • Agregat służy do jednoczesnej uprawy ziemi i wysiewu materiału siewnego np. zbóż, traw, kukurydzy, buraka, słonecznika, rzepaku lub czosnku.

 • Agregat służy do jednoczesnej uprawy ziemi i wysiewu materiału siewnego np. zbóż, traw, kukurydzy, buraka, słonecznika, rzepaku lub czosnku.

 • Siewnik mechaniczny redlicowy Agro-Tom PSR 2.5/3.0/4.0 przeznaczony do wysiewu pszenicy, pszenżyta, owsu, jęczmienia, rzepaku, trawy, lucerny oraz innych roślin uprawnych. Siewnik może pracować solo lub w połączeniu z agregatem uprawowo-siewnym, agregatem talerzowym, broną wirnikową lub wahadłową. Typ PSR jest wyposażony w tradycyjną redlicę stopkową. 

 • Siewnik mechaniczny talerzowy Agro-Tom PST 2.5/3.0/4.0 przeznaczony do wysiewu pszenicy, pszenżyta, owsu, jęczmienia, rzepaku, trawy, lucerny oraz innych roślin uprawnych. Siewnik może pracować solo lub w połączeniu z agregatem uprawowo-siewnym, agregatem talerzowym, broną wirnikową lub wahadłową. Typ PST jest wyposażony w redlicę dwutalerzową z kołem...

 • Zestaw uprawowo-siewny Agro-Tom składający się z agregatu talerzowego AT XL i siewnika PST na redlicy talerzowej przeznaczony do wykonywania uprawy i siewu po orce pługiem lub uprawach bezorkowych. Agregat jest sprzętem wysokiej jakości, wykonany z dbałością o wszystkie szczegóły. Prosta i trwała budowa gwarantuje funkcjonalność oraz długoletnie użytkowanie.

 • Zestaw uprawowo-siewny Agro-Tom składający się z agregatu talerzowego ATS RS i siewnika PST na redlicy talerzowej przeznaczony do wykonywania uprawy i siewu po orce pługiem lub uprawach bezorkowych. Agregat jest sprzętem wysokiej jakości, wykonany z dbałością o wszystkie szczegóły. Prosta i trwała budowa gwarantuje funkcjonalność oraz długoletnie...

 • Zestaw uprawowo-siewny Agro-Tom składający się z agregatu talerzowego ATS L i siewnika PST przeznaczony do wykonywania uprawy i siewu po orce pługiem lub w uprawach bezorkowych. Agregat jest sprzętem wysokiej jakości, charakteryzuje się prostą i trwałą budową.

 • Zestaw uprawowo-siewny Agro-Tom składający się z agregatu uprawowo-siewnego UPS i siewnika PSR przeznaczony do wykonywania uprawy i siewu po orce pługiem podczas jednego przejazdu. Agregat jest sprzętem wysokiej jakości, charakteryzuje się prostą i trwałą budową.

 • Zestaw uprawowo-siewny Agro-Tom składający się z agregatu talerzowego ATS XL i siewnika PSR przeznaczony do wykonywania uprawy i siewu po orce pługiem lub w uprawach bezorkowych. Agregat jest sprzętem wysokiej jakości, charakteryzuje się prostą i trwałą budową.

 • Zestaw uprawowo-siewny Agro-Tom składający się z kompaktowego agregatu uprawowego UP z wózkiem i siewnika PST na redlicy talerzowej przeznaczony do uprawy i siewu po orce lub uprawach bezorkowych. Agregat świetnie sprawdzi się na zbrylonych i zwięzłych glebach.

 • Zestaw uprawowo-siewny Agro-Tom składający się z agregatu talerzowego AT XL, wózka ze sprzęgiem do siewnika i siewnika PSR przeznaczony do wykonywania uprawy i siewu po orce pługiem lub w uprawach bezorkowych.  Agregat jest sprzętem wysokiej jakości, charakteryzuje się prostą i trwałą budową.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów